Poland Open Wrestling 2021 Rome Ranking Series Day 1 draws: Qualification and Repechage

By   - 08/06/2021

Day 1 – Qualifications & Repechage

Mat A

Upcoming Matches

FS – 70 kg Rnd 1 1 (KAZ) Syrbaz TALGAT (5) (GEO) Zurabi IAKOBISHVILI (7)
FS – 97 kg Qualif. 2 (AZE) Sharif SHARIFOV (6) (ITA) Abraham de Jesus CONYEDO RUANO (7)
FS – 86 kg Qualif. 3 (USA) Zahid VALENCIA (8) (POL) Sebastian JEZIERZANSKI (9)
FS – 79 kg 1/4 Final 4 (SVK) Akhsarbek GULAEV (5) (EST) Aimar ANDRUSE (6)
FS – 97 kg 1/4 Final 5 (MKD) Magomedgadji Omardibirovich NUROV (3) (IRI) Ali Khalil SHABANIBENGAR (4)
FS – 70 kg Rnd 2 6 (AZE) Haji ALIYEV (1) (KAZ) Syrbaz TALGAT (5)
FS – 86 kg 1/4 Final 7 (PER) Pool Edinson AMBROCIO GREIFO (1) (POL) Filip ROGUT (2)
FS – 86 kg 1/4 Final 8 (IND) Deepak PUNIA (7)
FS – 79 kg 1/2 Final 9
FS – 97 kg 1/2 Final 10
FS – 70 kg 1/2 Final 11
FS – 70 kg Rnd 3 12 (AZE) Haji ALIYEV (1) (GEO) Zurabi IAKOBISHVILI (7)

Mat B

Upcoming Matches

FS – 70 kg Rnd 1 13 (USA) Alec William PANTALEO (2) (UKR) Oleksii BORUTA (4)
FS – 97 kg Qualif. 14 (ALG) Mohammed FARDJ (8) (KAZ) Serik BAKYTKHANOV (9)
FS – 79 kg 1/4 Final 15 (LTU) Vadim PETRAUSKAS BABUSKIN (1) (SVK) Jakub SYKORA (2)
FS – 79 kg 1/4 Final 16 (EST) Erik REINBOK (7) (UKR) Vasyl MYKHAILOV (8)
FS – 97 kg 1/4 Final 17 (IRI) Alireza Mohammad KARIMIMACHIANI (5)
FS – 70 kg Rnd 2 18 (UZB) Sirojiddin KHASANOV (3) (GEO) Zurabi IAKOBISHVILI (7)
FS – 86 kg 1/4 Final 19 (POL) Cezary Marek SADOWSKI (3) (GEO) Sandro AMINASHVILI (4)
FS – 57 kg Round 2 20 (SRB) Stevan Andria MICIC (3) (GEO) Beka BUJIASHVILI (1)
FS – 79 kg 1/2 Final 21
FS – 86 kg 1/2 Final 22
FS – 70 kg 1/2 Final 23
FS – 70 kg Rnd 3 24 (UZB) Sirojiddin KHASANOV (3) (KAZ) Syrbaz TALGAT (5)
FS – 86 kg Repechage 25

Mat C

Upcoming Matches

FS – 70 kg Rnd 1 26 (AZE) Haji ALIYEV (1) (UZB) Sirojiddin KHASANOV (3)
FS – 57 kg Round 1 27 (GEO) Beka BUJIASHVILI (1) (UZB) Makhmudjon SHAVKATOV (2)
FS – 97 kg Qualif. 28 (USA) Kollin Raymond MOORE (10) (IRI) Mohammadhossein Askari MOHAMMADIAN (11)
FS – 79 kg 1/4 Final 29 (POL) Mateusz Dariusz KAMPIK (3) (UZB) Rashid KURBANOV (4)
FS – 97 kg 1/4 Final 30 (LTU) Lukas KRASAUSKAS (1) (KAZ) Alisher YERGALI (2)
FS – 97 kg 1/4 Final 31
FS – 70 kg Rnd 2 32 (USA) James Malcolm GREEN (6) (USA) Alec William PANTALEO (2)
FS – 86 kg 1/4 Final 33 (SUI) Stefan REICHMUTH (5) (SMR) Myles Nazem AMINE (6)
FS – 97 kg 1/2 Final 34
FS – 86 kg 1/2 Final 35
FS – 70 kg Rnd 3 36 (UKR) Oleksii BORUTA (4) (USA) James Malcolm GREEN (6)
FS – 97 kg Repechage 37

Leave a Comment

Follow us
Slot Thailand Gacor
Anti Rungkad
Akun Gacor
https://depo-slot.kecsukorejo.kendalkab.go.id/
Slot Menang
https://slot-jp.kecsukorejo.kendalkab.go.id/
Anti Rungkad
Slot Zeus X500
Mpo Slot
Slot 777 Thailand
Akun Gacor
https://slot-thailand.kecsukorejo.kendalkab.go.id/
https://slot-kamboja.kecsukorejo.kendalkab.go.id/
https://akun-slot.kecsukorejo.kendalkab.go.id/
https://akun-pro.kecsukorejo.kendalkab.go.id/